Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Mierzeszyn: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Mierzeszyn: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Nasza firma produkuje przenośne mieszkania przez cały rok, nie wymagając żadnych pozwoleń na budowę. Są one proste w montażu i w każdej chwili można je przenieść.
W drugiej połowie XXI wieku popularność domów mobilnych w Polsce stopniowo rosła ze względu na poprawę sytuacji ekonomicznej dużej części społeczeństwa. Dochody ludzi wzrosły w wyniku podjęcia większej ilości pracy lub wydajniejszej pracy – lub obu tych rzeczy.
W ostatnim czasie, gdy życie staje się coraz bardziej pośpieszne i nie ma czasu na odpoczynek, znalezienie spokojnego miejsca na łonie natury stało się pożądanym celem. Domy mobilne stały się poszukiwaną opcją przez tych, którzy chcą uciec od ciągłego zamieszania – a to dzięki ich niezwykłej przewadze, jaką jest szybkość budowy!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek wykonany jest z najwyższej klasy drewna świerkowego, które pozyskiwane jest ze sprawdzonego tartaku. Używamy wysokiej klasy elementów drewnianych, które są suszone do perfekcji, zapewniając dużą trwałość. Domek stoi na metalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu jest mobilny.
Domek spełnia wszystkie normy, jest zbudowany z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością przerosną Twoje oczekiwania, a dzięki izolacji wełną mineralną i kompleksowym instalacjom nadaje się do całorocznego zamieszkania.
Każdy bungalow jest wykonany dokładnie według Twojej specyfikacji. Możesz dostosować projekt i kolor swojego domku.
Chata dostępna jest w rozmiarach od 15m2, choć ze względu na potrzeby transportowe, rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Można jednak połączyć kilka modułów, aby stworzyć bardziej przestronny domek mobilny.

W miejscowości Mierzeszyn bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Dbamy o to, aby dom mobilny został bezpiecznie przetransportowany na działkę klienta. Zazwyczaj zaczynamy od wizyty na miejscu, aby upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia zostały załatwione. Dodatkowo, transport jest ubezpieczony. Co więcej, licencjonowany pilot eskortuje dom do miejsca przeznaczenia i w razie potrzeby koordynuje okoliczny ruch drogowy. Ciężarówka przywiezie dom jak najbliżej wjazdu na działkę, a następnie mały ciągnik ściągnie go z naczepy, ponieważ ma większą zwrotność. Należy pamiętać, że wjazd powinien być wybrukowany, ponieważ domek jest dobrze ocieplony i może być dość ciężki (masa własna to kilka ton, umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Dodatkowo należy pamiętać, że wjazd powinien być przynajmniej o metr szerszy od domku dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Mierzeszyn – ZADZWOŃ

Dzięki ogromnemu wyborowi zdjęć z wykonanych projektów, łatwiej wyobrazić sobie efekt końcowy wybranego przez Państwa rozwiązania. Dokonujemy również zmian w takich elementach jak grubość izolacji na ścianach i dachu/podłodze, dzięki czemu Twój dom jest osłonięty przed żywiołami tak jak chcesz. Na życzenie klienta instalujemy systemy grzewcze, takie jak elektryczne, podłogowe lub gazowe. Priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, dlatego energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy jest wliczone w cenę. Możesz również wybrać dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, urządzenia, elektronika i klimatyzacja lub osłony przeciwsłoneczne! Ponadto, dzięki naszej własnej stolarni, możesz zamówić meble na zamówienie, które idealnie pasują, z montażem – co znacznie skraca całkowity czas realizacji.